Léčba

Hotel Vera navázal partnerství s lázněmi Jáchymov pro ambulantní procedury. Lázně Jáchymov jsou první radonové lázně na světě, které nabízejí unikátní léčbu pohybových orgánů radonovou vodou. Lázně Jáchymov se specializují na pacienty s těmito indikacemi:

Nemoci pohybového ústrojí

Zánětlivé

– revmatoidní artritida, spondylitida, – Bechtěrevova nemoc, psoriatická artropatie

 

Degenerativní stavy

– po artritidě nebo polyartritidě, traumatické stavy po úrazech pohybových orgánů, – degenerativní onemocnění končetin, kloubů a páteře, extraartikulární revmatismus, Dupuytrenova kontraktura

Systém

– sklerodermie, systémový lupus, myositida

Další

– poúrazové stavy, stavy po ortopedických a revmaticko-ortopedických operacích – operace periferního nervového systému včetně náhrad · Onemocnění periferního nervového systému neuralgie, neuritidy s jakýmkoli revmatickým onemocněním, radikulární neuralgie zánětlivých a traumatický původ. · Metabolická onemocnění typicky neuritida doprovázející diabetes a jakékoli kloubní postižení, poruchy metabolismu (dna např.) Program pro osteoporózu.

 

Lázně

Lázně Jáchymov dále nabízejí standardní lázeňské služby jako koupele, masáže a peeling. Bližší informace získáte na naší recepci nebo navštivte webové stránky Lázní Jáchymov na níže uvedeném odkazu: